13 rakstnieku iedvesmotas diētas vieglai svara vai dzīvības zaudēšanai

dieviete
Zināms, ka pasaulē ir grūti atrast lielāku nelaimi par būšanu resnam. Bieži mēs jautājam ticīgajiem: “Ja jau Dievs eksistē, tad kā nākas, ka pasaulē ir tik daudz resnu cilvēku, ko?” Taču ticīgie tikai plāta rokas un liek mums arvien vairāk un vairāk novērsties no baznīcas. “Kāpēc visi dūšīgie ļaudis ir tik jautri?”, mēs tad prātojam, “vai tikai tas nav Sātana pirksts?!” “Kāpēc es nevaru nomest svaru, ēdot visu ko gribu?” et cetera, et cetera.
Pats esmu patīkami slaids un ārkārtīgi labsirdīgs; gribētos pat teikt – kaut kas uz labā samarieša pusi, tādēļ izdomāju, ka jāpieslēdzas šai pasaules likstai. Lūk, un, redzot, ka arbūzu diēta, 17 atslodzes dienas kopā ar ābolu etiķi vai kabaču šarms ir gaužām neefektīvas un dārgas tievēšanas metodes, kā arī, zinot to, ka tieši rakstnieki ir visgudrākie cilvēki pasaulē, nolēmu izveidot 13 revolucionāras un ārkārtīgi vienkāršas diētas, kas balstītas uz pasaules slavenāko rakstnieku idejām. Es pierādīšu, ka Dievs eksistē un tikai nezinošs, slinks un aptumšots prāts nespēj to ieraudzīt. Lux in tenebris lucet!
 1. Džona Grīna pubertātes diēta
Diētas ilgums – četras nedēļas.
Galvenais šajā diētā ir, par spīti sabiedrības uzliktajām normām un sistēmai, atturēties no ēdiena vispār. Katru vakaru rūpīgi jālieto depresija. Šādas atslodzes kūres ir jāveic vismaz septiņas dienas nedēļā. Lielākam efektam ieteicams saslimt ar neārstējamu slimību. Panākumi garantēti.
 
 1. Hrīsipa superego diēta
Diētas ilgums – viena diena.
Visu dienu drīkst ēst, bet vakarā pašam jāizdomā kāds joks un jāsmejas par to līdz uzsprāgst vēders. Kategoriski aizliegts vemt, kakāt vai rakstīt tviterī.
 1. E. L. Džeimsas lūpu diēta
Diētas ilgums – pēc sajūtām.
Drīkst ēst tikai savas lūpas un jāzina parole, lai nenomirtu pārāk ātri. Diēta paredzēta ļoti resniem un kautrīgiem cilvēkiem.
 1. Haruki Murakami Japānas refleksu diēta
Diētas ilgums – cik vien var.
Divreiz dienā skaļi jāgrauž zaļš gurķis un jāklausās Bītli. Pēc laika izveidosies reflekss – kā ieslēgsi Bītlus tā gurķi sagribēsies. Daudz jāčurā.
 1. Dīpaka Čopras dievišķā diēta
Diētas ilgums – dirsā ilgi.
Gudri un daudz jādirš; tik daudz, lai nebūtu laika ēst. Diētas laikā kategoriski aizliegts pieminēt vai skatīties Ričarda Davkinsa video.
 1. Stefānijas Meieres “ēst ir slikti” diēta
Diētas ilgums – kamēr savāc menti.
Jāosta cilvēki. Ēst tos drīkst tikai tad, kad aiziet ciet pavisam. Ziemā, lai uzlabotos oža, maziem malciņiem drīkst malkot čiekuru čaju vai degvīnu.
 1. Paulu Koelju “Nafig pašam” diēta
Diētas ilgums – līdz svētdienai.
Nekas cits nav jādara kā jāpļūtī. Var pasaukt cilvēkus, kas atbalsta.
 1. Džeka Londona nabadzības diēta
Diētas ilgums – moš visu mūžu.
Jāsolidarizējas ar proletariātu. Drīkst ēst tikai no zemes paceltas mandarīnu mizas vai sūkāt mazus akmentiņus. Kategoriski aizliegts gulēt parkā un uzkrāt kapitālu.
 1. Daces Rukšānes eko diēta
Diētas ilgums – deviņi mēneši.
Drīkst ēst tikai zāli un vienu ogu. Kategoriski aizliegts ēst kartupeļu stublājus, jo bīstami dzīvībai. Tāpēc šo diētu nemēģiniet mājās, bet labāk laukos, kur neviens neredz.
 1. Franca Kafkas cirka diēta
Diētas ilgums – pēc prasmēm.
Jākāpj krātiņā un jāsēž tik cik vien var. Tad, kad vairs nevar – jāiedzer ūdens un jāsēž atkal, līdz kļūsti par Badošanās mākslinieku vai vaboli. Parasti maksā algu, kā arī liela iespēju kļūt slavenam.
 1. Valērija Siņeļņikova diēta “Rasputins”
Diētas ilgums – līdz nomirsti.
Drīkst ēst gaisu vai savus ienaidniekus. Dažreiz arī draugus. Kategoriski aizliegts nomirt vai kāpt kulītē pie citiem vēžiem. Pēc laika drīkst ēst visu, bet tikai šņabi.
Mīnuss – pēc nāves nevar tikt debesīs.
 1. Vladimira Majakovska diēta “Erota bulta”
Diētas ilgums – vēl mazbērni runās.
Šī diēta ir domāta gadījumā, ja jūs jūtat līdzi kādam, kas sirgst ar aptaukošanos un paša spēkiem nespēj kļūt neresns.
Tātad, galvenais ir piedabūt šo cilvēku jūsos līdz ausīm iemīlēties. Tikko, kā esat to paveicis, jums uzreiz jānošaujas. Ļoti efektīgi.
 1. Šarla Bodlēra magoņu diēta (+14)
Diētas ilgums – līdz pirmajām ārprāta pazīmēm.
Paņemiet vienu gramu žāvētu miega magones piensulu un pēc iespējas garākā pīpes kātā to nopīpējiet. Paliksiet ļoti viegls un pilnībā zaudēsiet interesi par kaut kādu tur nožēlojamās cilvēku sugas barību.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s